Проектування і монтаж систем заземлення та блискавкозахисту

Всім відомо про серйозну загрозу, яку несе таке природне явище як блискавка. Але все ж про блискавкозахисту ми замислюємося вкрай рідко. Фахівці компанії «Кармас» пропонують Вам провести комплексну систему захисту від блискавок і процес заземлення (або занулення).

Системи блискавкозахисту включає в себе проведення цілого ряду заходів з розробки внутрішньої і зовнішньої блискавкозахисту.

Якщо перша (внутрішня) призначається для виключення перенапруги у внутрішніх електромережах об'єкта, то основне завдання зовнішньої системи блискавкозахисту є перехопити блискавку до того як вона потрапляє в об'єкт, і навпаки, процес відведення заряду до вже встановленого заземлителю. Дана система зовнішнього захисту включає в себе всього 3 компоненти: блискавкоприймач, струмовідвід і заземлювач.

У сучасному світі без заземлення просто не обійтися, правда, в квартирах замість нього виконується занулення. Даний вид робіт може здійснюватися двома способами:

Перший, коли в розетці безпосередньо до клеми приєднується перемичка, що йде від «нульового проводу».

Другий вид установки занулення - це процес «повторного занулення». Фахівцями проводиться додатковий провід, який йде від розетки до розподільного щитка. Досить часто зустрічається ще й іншу назву цього способу занулення - як «чистий нуль». Зараз практично у всіх новобудовах використовується другий спосіб проведення занулення. Також сучасні житлові будинки відразу комплектуються УЗО, які гарантовано виключають витік і пошкодження струмом.

Професіонали також вважають за краще проводити занулення за допомогою другого способу, бо він дозволяє з досить великою гарантією виключити можливі ризики несправностей.

Також, фахівці нашої компанії спеціалізуються на сучасній технології виконання заземлення за допомогою занурення вертикальних заземлювачів. Вертикальні заземлювачі - це набори з'єднаних сталевих стрижнів, діаметр яких становить від 12 до 20 мм. Дана технологія має ряд переваг.

Фахівці компанії «Кармас» проведуть монтаж ефективного контуру заземлення при бюджетних матеріально-технічних витратах.

Представники компанії «Кармас проведуть для Вас індивідуальну консультацію і розроблять проект фінансового розрахунку для системи блискавкозахисту та заземлення, враховуючи архітектурну індивідуальність вашого будинку або офісу.
Залиште свій номер телефону і ми з вами зв'яжемося!
або зателефонуйте
063 322 32 32