ЗАХИСТ КОНСТРУКЦІЙ, УСТАТКУВАННЯ ТА МЕРЕЖ

Компанія «Кармас» - це стабільна і динамічно розвивається, яка займається виконанням повного комплексу електромонтажних і проектних робіт, має висококваліфікований персонал і бездоганну репутацію якісного і відповідального виконавця.

Один з головних аспектів нашої роботи полягає в проведенні електромонтажних робіт, а зокрема, проведення робіт по захисту конструкцій, устаткування та мереж (як антикорозійна, електрична, так і електрохімічна) для різних галузей промисловості країни.

Всім відомо, що без електрики в наш час просто не обійтися. Будь-який будинок, споруда, магазин, офіс або складське приміщення потребує підключення електроживлення, а що найголовніше, харчування має бути грамотно і безпечно виконано. Всі ці вимоги з безпеки регламентуються нормативними актами держави.

Саме тому, ми хочемо запропонувати не тільки свій досвід і навички, а й відповідальне ставлення до виконання будь-якої, здавалося б нереальною завдання з ремонту та встановлення електрообладнання, а також проведення антикорозійного і електричної обробки обладнання та об'єктів.

З огляду на досвід наших фахівців, сучасне обладнання та специфіку організації, ми в змозі виконати електромонтажні роботи на об'єктах з будь-якою конфігурацією.
Залиште свій номер телефону і ми з вами зв'яжемося!
або зателефонуйте
063 322 32 32