ІНФРАЧЕРВОНА ТЕПЛА ПІДЛОГА

Інфрачервона тепла підлога – економічна та доступна система опалення. Підходить для приміщень з паркетним покриттям, ламінатом, лінолеумом. Абсолютно безпечна й може встановлюватися в будь-яких житлових кімнатах: вітальні, спальні, дитячій кімнаті.

Конструктивні особливості та принцип роботи ІЧ теплої підлоги

Система «тепла підлога» складається з наступних елементів:
  • нагрівальна плівка (зазвичай має товщину до 0.4 мм);
  • терморегулятор (відповідає за оптимізацію роботи пристрою та запобігає перегріву);
  • температурний датчик (визначає температуру покриття, що дозволяє відстежувати ефективність опалення).
Працює інфрачервона тепла підлога дуже просто. Нагрівальна плівка випромінює ІЧ-хвилі, під впливом яких прогрівається покриття для підлоги (ламінат, килимове покриття, лінолеум). Коли підлога нагріється, вона починає віддавати тепло і завдяки природній конвекції забезпечується рівномірне прогрівання всієї кімнати.

При використанні будь-якого обігрівача більшість тепла накопичується під стелею. А інфрачервона тепла підлога поступово прогріває все приміщення. Та й ноги завжди залишаються в теплі – за бажанням можна навіть ходити по дому босоніж.

Переваги використання інфрачервоної теплої підлоги

Серед основних переваг системи «тепла підлога» можна відзначити таке:
  1. Економічність. Вимагає мінімальну кількість енергії – 150-250 Вт на 1 м2. І якщо додати сюди рівномірне прогрівання по всьому приміщенню, то покупка ІЧ теплої підлоги виглядає дуже вигідно з фінансової точки зору.
  2. Компактність. Не впливає на висоту приміщення завдяки мінімальній товщині, тому її можна встановлювати у кімнаті із низькими стелями.
  3. Доступна вартість. Коштує дешевше за радіатори або інші опалювальні прилади. Також можна заощадити на монтажних роботах, виконавши їх самостійно.
  4. Простота установки. ІЧ тепла підлога дуже просто встановлюється. Достатньо лише укласти її під покриття – без заливки стяжки й підняття рівня підлоги. Монтажні роботи виконуються швидко, тому навіть у разі залучення професійних майстрів витрати будуть невеликими.
  5. Надійність. Нагрівальні елементи захищені від механічних пошкоджень, а їх стабільне положення забезпечується з допомогою полімерної оболонки. Середня гарантія від виробників – від 15 років.
Купити інфрачервону теплу підлогу ви можете у нашій компанії «Кармас». Для оформлення замовлення оформляйте покупку в онлайн-режимі або зв'яжіться з нами за вказаним на сайті телефоном в робочий час.
Залиште свій номер телефону і ми з вами зв'яжемося!
або зателефонуйте
+38 063 322 32 32