МЕРЕЖЕВІ СОНЯЧНІ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ

Мережева сонячна електростанція (СЕС) – ефективне та вигідне рішення для генерації електроенергії. Надає повну незалежність від державних джерел енергії. Працює від мережі, генерує електрику від сонячного світла, яке пропускається через батареї. Вважається найекологічнішим рішенням вироблення електроенергії. Легко масштабується під необхідні потреби, завдяки чому можна створити економну систему електроживлення як для невеликого заміського будинку, так і для великого промислового об'єкта.
Мережева сонячна електростанція (СЕС) – ефективне та вигідне рішення для генерації електроенергії. Надає повну незалежність від державних джерел енергії. Працює від мережі, генерує електрику від сонячного світла, яке пропускається через батареї. Вважається найекологічнішим рішенням вироблення електроенергії. Легко масштабується під необхідні потреби, завдяки чому можна створити економну систему електроживлення як для невеликого заміського будинку, так і для великого промислового об'єкта.

    Як працює мережева сонячна електростанція?

    Мережева СЕС складається із сонячних панелей, перетворювача напруги, лічильників енергії, автоматики та інвертора. Також у комплекті йдуть дроти для підключення та кріплення для встановлення на даху.

    Головною складовою є сонячна панель. Вона складається з декількох напівпровідників, які використовуються для трансформації сонячної енергії на струм. Потім сонячні панелі віддають вироблену енергію інвертору, який перетворює постійний струм на змінний і передає його споживачеві. Інвертори у мережевих СЕС мають ККД близько 98%, що збільшує кількість виробленої енергії.

    Надлишки кіловат можна продати за «зеленим» тарифом. Термін окупності мережевої СЕС становить 1-5 років. Навіть без "зеленого" тарифу. Точний термін окупності залежить від вартості кВт-год, за якою споживач купує електроенергію у держави.

    Переваги мережевої сонячної електростанції

    Головна перевага мережевої СЕС – відсутність акумуляторних батарей. Електроенергія, що генерується сонячними панелями, відразу ж подається до споживача через спеціальні інвертори. Завдяки цьому витрати зводяться майже до нуля. Потужність, яка буде вироблена системою, залежить від інтенсивності світіння сонячних променів.

    При спільному підключенні до електромережі пріоритет віддається енергії, отриманої від сонячних батарей. У ясні безхмарні дні, коли освітленість сонця досить сильна, електроенергія із зовнішньої мережі не використовується зовсім. Живлення з електромережі здійснюється лише у похмуру погоду, коли встановлені батареї не виробляють оптимальну кількість енергії.

    Інші переваги мережевих СЕС:

    1. Відновлюваність. Сонячна енергія є відновлюваним джерелом. У цьому її головна перевага у порівнянні з різними видами палива. Газ, нафта та вугілля не відновлюються, а для вирощування дерев потрібно досить багато часу.

    2. Великий потенціал. Щодня поверхня нашої планети опромінюється 120 тисяч тераватів – а це приблизно у 20 разів більше за загальносвітову потребу в енергії.

    3. Постійність. Навіть у похмуру погоду, коли промені сонця прямо не потрапляють на панелі, батарея все одно заряджається. Також цю енергію не можна перевитратити, тому її вистачить і для наступних поколінь.

    4. Доступність. Сонячна енергія доступна у будь-якому куточку планети – навіть у північних регіонах.

    5. Екологічна мережа. При виготовленні мережевих СЕС, їх транспортування та експлуатації практично повністю відсутні шкідливі викиди. Якщо вони є – то в невеликій кількості (у порівнянні з класичними джерелами енергії).

    6. Безшумність. У конструкції мережевої СЕС немає рушійних вузлів, тому вона працює тихо.

    7. Економічність. Така система дозволяє непогано заощаджувати на електроенергії. Також вона практично не потребує обслуговування – достатньо лише кілька разів на рік чистити сонячні панелі.

    Крім того, мережеві СЕС щороку вдосконалюються: розробляються нові технології, які допоможуть збільшити ККД. В майбутньому їх ефективність стане лише вищою.

    Мережеві СЕС та «зелений» тариф

    Купуючи мережеву сонячну електростанцію, ви можете не лише заощаджувати на електроенергії, а й заробляти. Достатньо приєднатися до «зеленого» тарифу, подавши відповідну заяву.

    Надалі, якщо мережева СЕС виробила більше енергії, ніж було витрачено, надлишки кіловат буде продано державі за встановленою вартістю. Прилади обліку перевіряються щомісяця, і виплати на вказані у договорі реквізити теж здійснюються раз у 30 днів.

    Замовляйте сонячну електростанцію в «Кармас»!

    У нашій компанії ви можете купити сонячну електростанцію для будь-якого об'єкту: невеликого дачного будинку або 3-поверхового заміського особняка.

    Основні переваги співпраці з нами:
    • повний комплекс робіт під ключ (допомога у підборі, проєктування, доставка, встановлення, інструктаж);
    • власні монтажні бригади (не залучаємо сторонніх майстрів до роботи);
    • гарантія на обладнання та всі надані послуги;
    • безплатні консультації з будь-яких питань.

    Ціна сонячної електростанції залежить від конфігурації системи та розраховується в індивідуальному порядку. Дізнатися приблизну вартість, а також поставити будь-які питання, які вас цікавлять, можна, зв'язавшись з нами за вказаними на сайті телефонами в робочий час.
    Залиште свій номер телефону і ми з вами зв'яжемося!
    або зателефонуйте
    +38 063 322 32 32