ГІБРИДНІ СОНЯЧНІ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ

Гібридна сонячна електростанція (ГСЕ) – комбіноване рішення, що поєднує в собі особливості мережевої та автономної станцій, які об'єднані в єдиний комплекс. Забезпечує об'єкт повною енергетичною незалежністю в цілодобовому режимі. Надлишки кіловат можна продавати за «Зеленим тарифом».
Комерційна пропозиція
Гібридна сонячна електростанція (СЕС) Номінальна потужність: 6,0 кВт
Основне обладнання
Інвертор гібридний (резерв + мережа) + Акумуляторна батарея, та Сонячні панелі (фотоелектричний модуль)
ДОДАТКОВЕ ОБЛАДНАННЯ
З'єднувальні елементи та робота
Автоматика (система захисту для СЕС: 20 ФЕМ, АКБ, інвертор)
В даних розрахунках закладено наступні курси валют станом на 21.02.2022 року: Usd\uah = 28,700
Принцип дії електростанції наступний: сонячні панелі протягом світлового дня виробляють електроенергію, яка через інвертор поступає в акумулятори та до споживачів. Інвертор дозволяє налаштовувати пріоритетність роботи обладнання. Він працює як джерело безперебійного живлення (ДБЖ), як автономний інвертор та як зарядний пристрій для аккумуляторів. Зарядка може проводитися як від сонячних батарей так і від генератора. Є можливість управляти джерелами електроенергії (генератор, сонячні батареї, акумулятори).

Кому підходять гібридні сонячні електростанції?

Гібридна сонячна електростанція підійде для:
 • власників домогосподарств, які не хочуть платити величезні рахунки за мережеву електроенергію;
 • людей, які живуть у регіоні, де часто трапляються перебої у постачанні електроенергії, і хочуть забезпечити будинок повною енергетичною незалежністю, а також виключити злам електроприладів;
 • власників підприємств, які не можуть дозволити собі зупинку виробничого процесу через часте відключення світла або хочуть знизити ризик зламу обладнання через перепади напруги в мережі.
Також гібридну сонячну електростанцію можна придбати як вигідну інвестицію. Тобто для продажу електроенергії, отриманої від роботи сонячних батарей.

Переваги та недоліки гібридної сонячної електростанції

Перед тим як купити гібридну сонячну електростанцію, важливо вивчити її плюси та мінуси, щоб розуміти, наскільки вона вам підходить.

Основні переваги даної установки:
 • генерує та зберігає сонячну енергію для витрати у потрібний час;
 • частково або повністю замінює мережеву енергію для бізнесу, знижує виробничі витрати;
 • «добирає» електрику з мережі у тих випадках, якщо згенерованої енергії буде недостатньо (наприклад, у пікові години споживання);
 • знижує кількість використаної традиційної електроенергії до мінімуму (рахунки за її постачання будуть невеликими);
 • надає повну незалежність від вимкнення електроенергії на об'єкті;
 • відрізняється високою надійністю;
 • характеризується невибагливістю в обслуговуванні (при правильному проєктуванні та монтажі витрати на сервіс будуть мінімальними);
 • надає можливість отримати пасивний дохід внаслідок продажу електроенергії за «Зеленим тарифом».
Щодо недоліків, то їх лише два. Перший – це висока ціна гібридної сонячної електростанції. Другий – для встановлення акумуляторів великої ємності потрібно відвести окреме приміщення. Але на тлі всіх її переваг ці мінуси практично не враховуються. Навіть з урахуванням високої вартості, гібридна сонячна електростанція все одно вважається вигідним рішенням для генерації електроенергії з можливістю пасивного доходу внаслідок продажу зайвих кіловатів.

Комплектація та принцип роботи гібридної сонячної електростанції

Конструктивно ГСЕ мало чим відрізняється від інших аналогів. Тут використовуються ті самі сонячні панелі, автоматика, захисні пристрої, а також акумулятори, як в автономній станції. Єдина різниця – тут установлюється інший тип інвертора, який розроблений спеціально для роботи в гібридній електростанції.

Щодо принципів роботи, то тут можливо кілька варіантів:
 1. За середнього споживання електроенергії зайві кіловати прямують на зарядку АКБ, а коли вони повністю заряджені – до мережі за «Зеленим тарифом».
 2. Якщо в хмарний день генерації електроенергії не вистачає навіть для середнього споживання, система бере електрику з батарей. А коли акумулятори розрядяться – тоді з електромережі. Коли сонце виходить з-за хмар, і електростанція виробляє оптимальну кількість кіловат, автоматика перемикає на пряме споживання виробленої сонячними панелями енергії.
 3. У денний час установка функціонує на заряд АКБ та продаж електроенергії за «Зеленим тарифом», а у вечірній та нічний – використовує запаси енергії з акумуляторів. Такий варіант підходить для пансіонатів, будинків відпочинку та інших закладів із мінімальним споживанням електрики удень.
Незалежно від обраного варіанту роботи витрати на оплату рахунків за електроенергію будуть мінімальними (або зовсім відсутніми). А додатково можна ще отримувати пасивний дохід внаслідок продажу зайвих кіловатів за «Зеленим тарифом».

Вигідна покупка гібридної сонячної електростанції разом у Karmas

Якщо ви хочете встановити гібридну сонячну електростанцію, звертайтесь до нашої компанії Кармас.

Основні переваги співпраці з нами:
 • проєктування ГСЕ кваліфікованими фахівцями (грамотний проєкт дозволяє визначити точну вартість та заощадити до 20% бюджету);
 • наявність ліцензій на проведення електромонтажних та будівельних робіт за класом CC3;
 • власні бригади монтажників (ми не віддаємо монтажні роботи стороннім спеціалістам);
 • обладнання з офіційною гарантією (використовуємо перевірену продукцію від провідних європейських брендів).
Щоб замовити гібридну сонячну електростанцію під ключ, зв'яжіться з нами за вказаними на сайті телефонами в робочий час.
Залиште свій номер телефону і ми з вами зв'яжемося!
або зателефонуйте
+38 063 322 32 32