АВТОНОМНІ СОНЯЧНІ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ

Автономна сонячна електростанція (СЕС) – відмінне рішення для забезпечення електроенергією віддалених від комунікацій об'єктів. Наприклад, віддалених дач, готелів, пансіонатів, ферм, теплиць, комерційних закладів, виробничих підприємств. Також вони підходять власникам приватних будинків та котеджів, які втомилися від постійних аварій на магістралях, перебоїв у подачі електроенергії та завищених тарифів.
Автономна сонячна електростанція (СЕС) – відмінне рішення для забезпечення електроенергією віддалених від комунікацій об'єктів. Наприклад, віддалених дач, готелів, пансіонатів, ферм, теплиць, комерційних закладів, виробничих підприємств. Також вони підходять власникам приватних будинків та котеджів, які втомилися від постійних аварій на магістралях, перебоїв у подачі електроенергії та завищених тарифів.

  Комплектація автономної сонячної електростанції

  Попри те, що автономна СЕС будується під конкретні запити замовника, комплектація всіх систем однакова. У комплект входять такі елементи:
  1. Сонячні модулі. Ключовий елемент всієї конструкції. Саме він «відповідає» за перетворення сонячних променів на електроенергію. Сонячні панелі бувають моно- та полікристалічні, і кожен з цих варіантів має свої особливості, які озвучуються клієнту на етапі підбору обладнання.
  2. Акумулятори. Другий обов'язковий елемент для автономної СЕС. Завдяки їх наявності можна користуватися електроенергією в похмуру погоду та у будь-який час доби.
  3. Автономні інвертори. Вони перетворюють отриманий від сонячних моделей та АКБ постійний струм на змінний. Також заряджають акумулятори.
  4. Кабельна продукція. Кабелі мають велику площу перерізу, надійну ізоляцію від прямих променів сонця та інших негативних факторів навколишнього середовища, завдяки чому забезпечують великий період експлуатації автономної сонячної станції.
  5. Металоконструкції. Надійні опори та кріплення гарантують тривалий термін служби СЕС протягом десятиліть.

  Принцип роботи автономної сонячної електростанції

  Автономна СЕС становить собою набір сонячних модулів, які пов'язані в єдиний ланцюг. Встановлюються вони на південній стороні, яка найдовше освітлюється сонцем. Сонячні промені потрапляють на модулі та завдяки спеціальному фотоелементу перетворюються на енергію, що надходить на контролер. Він переправляє струм в інвертор, який своєю чергою перетворює постійний струм на змінний та подає його в електромережу будинку.

  Електрика генерується лише для особистого споживання. Надлишки енергії надсилаються в акумулятори. Вночі, коли немає сонця, електроприлади в будинку працюють від зарядженої АКБ. Завдяки цьому автономна електростанція стабільно функціонує незалежно від стану електромережі у будинку.

  Переваги та недоліки автономної сонячної електростанції

  Перед тим як купити автономну сонячну електростанцію, рекомендуємо ознайомитися з її плюсами та мінусами. Так ви зрозумієте, чи підходить вам дане рішення.

  Основні переваги автономної СЕС:
  • безперебійне подання електрики;
  • повна незалежність від центрального електропостачання;
  • висока продуктивність;
  • великий термін служби – 25 років;
  • окупність – до 5 років;
  • економія на оплаті за електроенергію;
  • швидкий монтаж;
  • простота експлуатації;
  • можливість контролю необхідного рівня споживання електроенергії;
  • відновлюваність (сонячна енергія є відновлювальною та її вистачить для майбутніх поколінь);
  • постійність (акумулятори заряджаються навіть у похмуру погоду, хоч і повільніше).
  Основні недоліки автономної СЕС:
  • наявність акумуляторів (із-за високої ціни вони збільшують підсумкову вартість СЕС, також їх потрібно періодично змінювати, що тягне за собою витрати на обслуговування);
  • обмежений ресурс (у несприятливі погодні умови електростанція вироблятиме недостатню кількість енергії);
  • немає можливості скористатися перевагами «зеленого тарифу» (для продажу надлишку енергії потрібне підключення до електромережі, а автономна СЕС працює лише на акумуляторах);
  • потреба в аварійному джерелі живлення.
  Таким чином, за допомогою автономної СЕС можна генерувати електроенергію лише для особистого користування – продавати надлишок не вдасться. Також вона допоможе частково або повністю розв'язати проблему електропостачання будинків, які не підключені до інженерних мереж. Стане в пригоді автономна СЕС невеликим готелям і фермерським господарствам, яким держава виділяє недостатньо потужності.

  Купити автономну сонячну електростанцію у Karmas

  Якщо вам потрібна автономна сонячна електростанція, ви можете придбати її у нашій компанії «Кармас». Співпраця з нами відбувається у кілька етапів:
  • допомога у підборі оптимального обладнання;
  • розробка проєкту та розрахунок вартості;
  • доставка та встановлення автономної станції на об'єкті замовника;
  • пусконалагоджувальні роботи.
  Ціна автономної сонячної електростанції залежить від багатьох параметрів і розраховується в індивідуальному порядку. Дізнатися попередню вартість та поставити будь-які питання ви можете за вказаним на сайті телефоном.
  Залиште свій номер телефону і ми з вами зв'яжемося!
  або зателефонуйте
  +38 063 322 32 32