Підключення та монтаж електрогенераторів

Основним напрямком діяльності компанії ТОВ «Кармас» є проведення повного комплексу електромонтажних робіт незалежно від обсягу робіт та їх складності. За час діяльності на ринку України наш колектив заробив репутацію надійних і грамотних фахівців, які надають якісні електромонтажні послуги.

Купівля дорогого обладнання від відомого виробника не є запорукою тривалої і правильної роботи системи. Так само складається ситуація і з придбанням електрогенераторів. Купуючи дорогий апарат, в обов'язковому порядку подумайте про його підключенні і монтажі кваліфікованими фахівцями або що спеціалізується компанією. Адже некваліфікований монтаж обладнання призводить до значних фінансових витрат не тільки на ремонт електрогенератора, а й досить часто на повну заміну обладнання.

Фахівці нашої компанії проводять повний комплекс монтажних, пусконалагоджувальних робіт та введення в експлуатацію електрогенераторів всіх потужностей і різних типів. Наша команда - це професіонали електромонтажники, у яких за плечима досвід пусконалагоджувальних робіт на безлічі складних об'єктів по всій території України, це інженери, які мають спеціальну освіту і сертифікацію по наданню даного виду послуг. Ми готові надати ліцензії та дозволу на виконання робіт по підключенню, монтажу і пуско-налагодження електрогенераторів в будь-яких проектах електропостачання.
Залиште свій номер телефону і ми з вами зв'яжемося!
або зателефонуйте
063 322 32 32