ОБСЛУГОВУВАННЯ ЕЛЕКТРОУСТАНОВОК

Обслуговування електроустановок це цілий комплекс заходів спрямованих на підтримку працездатності, безпечної і безперебійної роботи електроустановок. Обслуговування електроустановок в першу чергу направлено на своєчасне виявлення несправностей і підтримка необхідних робочих параметрів установки.

Кваліфікований персонал компанії «Кармас» виконує повний комплекс робіт з обслуговування електроустановок, який включає в себе: діагностику електричної установки, заміну необхідних елементів обладнання або електропроводки, контроль над дотриманням всіх параметрів установки та інші електротехнічні заходи на підтримання роботи системи. Ми виконуємо як планове, так і оперативне обслуговування електроустановок будь-якої складності. Планове обслуговування електроустановок проводиться в автоматичному режимі з періодичним оглядом обладнання. Оперативне обслуговування електроустановок передбачено у випадках, коли необхідний постійний контроль фахівця на найважливіших ділянках електричних мереж.

До роботи з електроустановками допускаються електромонтери з високим рівнем знань і накопиченим досвідом, кваліфікаційний рівень фахівців не нижче четвертого, з обов'язковою наявністю всіх необхідних засобів індивідуального захисту.
    Залиште свій номер телефону і ми з вами зв'яжемося!
    або зателефонуйте
    +38 063 322 32 32