Монтаж і запуск пристроїв плавного пуску електродвигуна, насоса (м'який пускач)

Одним з видів послуг ТОВ НВП "Кармас" є монтаж і запуск пристроїв плавного пуску різного виду електродвигунів. Іноді такі пристрої називають м'якими пускателями. Їх дія заснована на утриманні під час запуску двигунів параметрів - напруги, рівня струму тощо. Це стосується електротехнічних / електронних пристроїв типу soft starter, які доцільно використовувати в двигунах асинхронного дії.

М'які пускачі використовують для обмеження швидкості збільшення, а також, значень струму при пуску (пускового струму). Відбувається це за рахунок поступового зростання напруги на обмотках статора (0 - номінальне значення) протягом певного часу.

На сьогоднішній день м'які пускачі є ідеальним технологічним рішенням для безпечного пуску, управління і захисту не тільки самого двигуна, а й робочого механізму, який вони приводять у дію, а також всього процесу функціонування агрегатів і установок.

Монтаж пристроїв плавного пуску електродвигунів повністю звільняє будь-яку конструкцію від установки таких додаткових приладів і елементів, як реле всіх типів, пристроїв зв'язку, датчиків або вимірників. Це істотно спрощує будь-яку конструкцію, робить простим і легким процес обслуговування, звільняє місце для монтажу інших пристроїв. Основними достоїнствами використання м'яких пускачів є:

  • зменшення ривків струму в момент запуску двигуна;
  • строгий контроль можливих перевантажень електродвигуна;
  • скорочення числа ривків (або повне анулювання) в механізмі приводу, що збільшує термін експлуатації всього агрегату;
  • можливість управляти зупинками двигуна в будь-який потрібний момент;
  • швидка зупинка в аварійній ситуації;
  • відсутність гідравлічних ударів в трубопровідній системі в момент запуску насосних пристроїв.
Залиште свій номер телефону і ми з вами зв'яжемося!
або зателефонуйте
063 322 32 32