МОНТАЖ І ПІДКЛЮЧЕННЯ СТАБІЛІЗАТОРА

Стабілізатори напруги служать для захисту виробничого обладнання та побутових електричних приладів від несподіваних стрибків напруги, відключення електроенергії. Установку і підключення стабілізаторів напруги повинні здійснювати виключно професіонали.

Монтаж стабілізаторів, як і будь-яких інших електричних пристроїв вимагає певних знань і досвіду, а також дозволений особам і компаніям, що мають доступ до такого виду робіт. Всі заходи проводяться з використанням спеціальних засобів захисту, і застосуванням високоточного обладнання.

Всі фахівці ТОВ НВП "Кармас" постійно проходять спеціальну підготовку, і мають відповідні категорії і дозволу. Щоб пристрій функціонував ефективно, необхідно, перш за все, зробити правильний вибір його конструкції. Наші інженери завжди допоможуть в даному питанні, орієнтуючись на параметри існуючого в будинку, офісі, на підприємстві обладнання, і на умови його експлуатації.

Ми виконуємо роботи по установці і підключенню стабілізаторів напруги будь-якої складності. Так, наприклад, іноді необхідно підключити стабілізаційний пристрій на будинок великої площі, для чого виконати складний монтаж. Особливо це стосується тих випадків, коли є необхідність в урізанні в уже існуючу електричну мережу, зробити підключення власне приладу, і розводку харчування по всіх приміщеннях, розділяючи всю площу будинку на сектори.

Стабілізатори однофазної конструкції встановлюють в електромережах з напругою 220 в. Їх зазвичай монтують для побутових цілей (котеджі, офіси та ін.) Вони використовуються для забезпечення безперебійної роботи електроніки, побутових приладів.

Застосування трифазних стабілізаторів напруги доцільно на виробництвах, в складах (електромережі з напругою 380 в). Іноді їх монтують в заміських котеджах, при наявності потужного устаткування.
    Залиште свій номер телефону і ми з вами зв'яжемося!
    або зателефонуйте
    +38 063 322 32 32