УСТАНОВКА ІНВЕРТОРІВ

Інвертори встановлюють в системах резервного живлення, призначеного для самих різних об'єктів. Як правило, вони підтримують електроживлення автономно протягом 2,3, а більш потужні - 10 годин.

Сьогодні це найбільш перспективна технологічна альтернатива установці ІБП, або навіть монтажу та експлуатації місцевої електростанції портативного типу. Економічна вигідність такого рішення коливається в межах від 1 кВ до 10 кВ.

По суті свого функціонування інвертори є перетворювачами електроенергії, службовці для конвертації постійного струму в змінний. Найчастіше їх використовують в резервних системах електричного живлення для обладнання, яке встановлено на підприємствах в енергетичній та телекомунікаційній індустрії, в областях автоматики, нафтопереробної та хімічної промисловості, на ж / д транспорті та ін.

Інженери ТОВ НВП "Кармас" пропонують монтаж інверторів в тих випадках, коли на виробництвах є ризик постійного відключення електроенергії, і необхідність в безперебійної роботи в автономному режимі при резервному живленні до 10 і більше годин. Це економічно доцільніше, ніж установка дорогої портативної електростанції, або інших джерел безперебійного електроживлення.

Інвертори поділяють за ознакою показника вхідної постійної напруги. Крім того, наша компанія монтує інвертори, оснащені системами, як природного, так і примусового охолодження. Існують конструкції інверторів, обладнані пристроями переднього і заднього підключення модулів до шин всієї системи інверторів.

Перед монтажем інверторів, наші фахівці проводять розрахунки і обстеження існуючого обладнання з метою обґрунтування економічної доцільності їх установки (потужність, витрати та ін.).
    Залиште свій номер телефону і ми з вами зв'яжемося!
    або зателефонуйте
    +38 063 322 32 32