УСТАНОВКА І ПІДКЛЮЧЕННЯ ДБЖ

Ефективна робота будь-якого джерела безперебійного живлення залежить від багатьох причин, і в тому числі від його правильного вибору. Фахівці ТОВ НВП "Кармас" перед початком монтажу ДБЖ проводять повне обстеження підприємства, оскільки головним критерієм вибору є вид обладнання, для якого резервне джерело призначений, рівень критичності при втраті інформації (комп'ютерна телекомунікаційна техніка), втрати при зупинці процесу виробництва та ін.

Це необхідно, тому що різні джерела живлення можуть забезпечити різний рівень захисту. Основними показниками ефективності роботи ДБЖ є час резервування і якість резервного живлення. По виду установки ДБЖ поділяють на пристрої підлогового / настільного монтажу, і установки в сервісну стійку.

Наші інженери монтують самі різні пристрої резервного живлення, для будь-яких об'єктів. Сьогодні існують ДБЖ трьох найбільш поширених видів архітектури.

1. Найбільш простими і популярними вважаються резервні ДБЖ (так звані Back UPS або Off-line). Вони відрізняються найпростішою конструкцією, і функцією - при скачках напруги або його тимчасової відсутності, електроживлення автоматично перемикається на ДБЖ. Найчастіше використовується в побутових цілях (час резервування невелика).

2. Великими функціями наділені лінійно-інтерактивні ДБЖ (Smart UPS і Line-interactive), оскільки оснащені трансформатором, службовцям для випрямлення амплітуди напруги на вході. Вони є відмінним захистом від різких перепадів, відсутність напруги. Їх раціонально монтувати в якості резервної захисної системи серверів, мереж та іншого обладнання в офісах, або в будинках з великою кількістю устаткування.

3. Найбільш ефективними і багатофункціональними вважаються ДБЖ подвійного перетворення. За рахунок оснащення инверторами, вони усувають практично всі спотворення на вході. Монтаж ДБЖ цього типу рекомендований для захисту надчутливої і важливою техніки.
    Залиште свій номер телефону і ми з вами зв'яжемося!
    або зателефонуйте
    +38 063 322 32 32