ЗОВНІШНІ КОНТУРИ заземлення

ТП, РП, КТП ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ І ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ

Відповідно до міжнародних норм рекомендується для заземлення використовувати компоненти, які виготовлені з нержавіючої сталі або обміднені за допомогою гарячого способу оцинкування.

Заземлення це складова частина зовнішньої системи блискавкозахисту будівлі. Його основне завдання полягає в проведенні і подальшому розподілі струму в грунті. Щоб уникнути небезпеки, яка виникає при перенапруженні, рекомендується звертати окрему увагу на габарити і форму влаштування заземлення.

Наша компанія «Кармас» пропонує клієнтам заземлення трьох типів. Ми обов'язково надамо клієнта про переваги того чи іншого типу, можливості суміщення декількох видів пристроїв.

Варто відзначити окремо, що пристрої заземлення обов'язково повинні бути з'єднані з обладнанням вирівнювання потенціалів.

Залежно від розмірів і призначення споруди (житловий будинок або промислова будівля) ми виробляє установку і монтаж трьох різних типів заземлення.

  • заземлення кільцеве - це поверхневий вид заземлення. Встановлюється у вигляді замкнутого кільця на глибині 0,5 м. І відстані від фундаменту 1,0 м. Даний вид заземлення вважається найбільш оптимальним. Але, і найбільш складним під час монтажу.
  • заземлення фундаментне - монтується в самому фундаменті споруди. Для його якісного функціонування в фундаменті попередньо проводяться зовнішні висновки для струмовідводів.
  • заземлення глибинне - до цього типу заземлення найчастіше апаратного забезпечення, що встановлені на великій глибині в грунті. Глибинне заземлення відноситься до розряду найпростіших, але при цьому оптимальних варіантів при переобладнанні вже існуючої системи блискавкозахисту будівлі.
Якщо у вас виникли будь-які питання, обов'язково звертайтеся до наших фахівців, які детально проконсультують вас за кожним видом заземлення і підберуть найбільш відповідний варіант саме для вашого будинку.
Залиште свій номер телефону і ми з вами зв'яжемося!
або зателефонуйте
063 322 32 32