МОНТАЖ І ПРОКЛАДКА КАБЕЛЯ

Відкритий, прихований, зовнішній способи прокладки. Прокладка кабелю в траншеях (монтаж сполучних і кінцевих муфт). Прокладка силового кабелю. Прокладка кабелю в повітрі. Прокладка кабелю під землею
Прокладка кабелю є одним з найбільш важливих етапів електромонтажних робіт в будинках, офісних центрах, підприємствах, складських та інших приміщеннях. Перед початком робіт з прокладання кабельних трас в обов'язковому порядку необхідно розробити проект електромонтажу з урахуванням особливостей експлуатації об'єкта.

Висококваліфікована команда фахівців нашої організації швидко і грамотно проведе електромонтажні роботи з прокладання кабелю як в тунелі, коробі, каналах, блоках, так і в землі або в повітрі. Ми спроектуємо трасу кабельної лінії таким чином, щоб витрати кабелю максимально скоротилися, продумаємо додатково варіанти захисту кабелю від корозії, різних механічних пошкоджень, вібраційних і температурних навантажень на лінію.

Виділяють кілька основних видів прокладки кабелю:
  • монтаж кабелю зовнішнім способом - це один з найбільш недорогих і швидко здійсненних способів прокладання кабельної лінії. Зовнішній монтаж кабелю проводиться на вулиці за допомогою опорних стовпів, будинків, стенд будівель.
  • монтаж кабельної траси прихованим способом - використовується штроблення стін для прокладки кабелю.
  • монтаж повітряної кабельної лінії - проводиться в повітрі від опори до опори або від опори до будинку.
  • монтаж кабелю підземним способом прокладки - кабельну лінію в обов'язковому порядку закопують або ж приховують в підземній каналізації, яка створена спеціально для кабелів.
Звертайтеся в нашу компанію «Кармас», ми швидко і якісно підберемо найбільш підходящий для вашого об'єкта спосіб монтажу еклектичного кабелю з мінімальними фінансовими витратами.
    Залиште свій номер телефону і ми з вами зв'яжемося!
    або зателефонуйте
    +38 063 322 32 32