ВСТАНОВЛЕННЯ ГЕНЕРАТОРІВ НА ПІДСТАВУ

Щоб забезпечити надійне та ефективне функціонування стаціонарного генератора, їх монтаж і облаштування повинні виробляти фахівці. Це обумовлено тим, що при установці повинні бути дотримані певні правила, інструкції, і вимоги до їх експлуатації.

ТОВ НВП "Кармас" виконує всі роботи, які вимагає установка генераторів на підставу з високою якістю. Перш за все, наші фахівці точно вибирають місце для установки, що відповідає всім вимогам експлуатації та умов безпеки. Генератори необхідно встановлювати таким чином, щоб були дотримані наступні умови:
 • можливість здійснити належний монтаж систем автоматичного підключення генераторів;
 • був забезпечений захист генераторних агрегатів від впливу всіх негативних впливів навколишнього середовища;
 • передбачена правильна система вентиляції;
 • забезпечена необхідна за інструкцією і розрахунками циркуляція чистого повітря (1,0 м по всьому периметру і повітряний стовп від 1,5 метра над генераторної установкою);
 • передбачено вільний простір навколо генератора, для можливості виробляти пусконалагоджувальні роботи;
 • забезпечити захист від несанкціонованого доступу на майданчик, де встановлений стаціонарний генератор.
Монтаж генератора виробляється на підставу, яке готують заздалегідь, за всіма будівельними нормами. Розміри основи повинні відповідати розмірам генератора, а глибина залягання - понад 200 мм (за розрахунками і проекту). Щоб забезпечити антивібраційні вимоги, основа повинна бути жорстким, для чого вага ж / б подушки повинен перевищувати загальна вага генератора в 2 і більше разів.

В області установки генератора необхідно передбачити ділянку для перекидних і реверсивних рубильників і / або перемикачів, а також можливість прокладки резервних мереж. Для належної експлуатації електричних генераторних установок, необхідно також грамотне підключення генераторів в систему електропостачання споживача (об'єкта).

Звертаючись в ТОВ НВП "Кармас", будь-який замовник гарантовано отримує якісно виконані роботи по встановленню генераторів на підставу. Стаціонарні установки, монтаж і облаштування яких зроблені нашими фахівцями, відрізняються тривалим, ефективним і безаварійним терміном служби, безпечні для людей і навколишнього середовища
  Залиште свій номер телефону і ми з вами зв'яжемося!
  або зателефонуйте
  +38 063 322 32 32