ОРГАНІЗАЦІЯ СИСТЕМИ ВІДВОДУ ВИХЛОПНИХ ГАЗІВ

Грамотно, належним чином спроектована і встановлена система відводу вихлопних газів є гарантією ефективності роботи генераторів. Система дає можливість, як вивести назовні з приміщення, де встановлено генератор, відпрацьовані гази, так і знизити рівень шуму в процесі роботи пристрою.

Виходячи з цього, організація вихлопних газів від двигуна є найважливішим заходом. ТОВ НВП "Кармас" займається установкою оптимальних в кожному конкретному випадку вихлопних пристроїв.

При установці системи, інженери компанії обов'язково використовують так званий металлокомпенсатор (сильфон), що запобігає впливу вібрації на всю конструкцію, що відводить вихлопні гази. Велике значення при виведенні газів має правильно сконструйована і змонтована вентиляційна система, оскільки також є частиною організації відводу вихлопів.

Генератори обладнають вихлопною системою різного типу, як вбудованої, так і зовнішньої конструкції. Для зручності (при недостатності площі) систему часто кріплять до стельових конструкцій.

Тип системи відводу вихлопних газів, а також вид і монтаж систем вентиляції вибирають, виходячи з марки і конструкції генератора. Однак іноді вихлопні системи потребують дооснащення, і інженери нашої компанії виконують всі необхідні заходи (виробляють розрахунки, підбирають пристрої і оснащення). Так, наприклад, встановлюють зовнішні козирки, додаткові трубопровідні коліна.

Обов'язково, при проектуванні та облаштуванні системи враховують конструктивні особливості генератора, ділянку його установки (приділяють увагу зворотному тиску вихлопних газів, показники якого, повинні відповідати нормам). Це досягається мінімальною кількістю колінних вигинів і максимально можливим скороченням довжини власне труби.
    Залиште свій номер телефону і ми з вами зв'яжемося!
    або зателефонуйте
    +38 063 322 32 32