ілюмінація будівель

Сучасна ілюмінація будівель є невід'ємною частиною міст і вулиць, приватних будинків і комерційних установ.

Ілюмінація будівель застосовується для прикраси всього фасаду або тільки певної частини будівлі і втілення в реальність несподіваних світлових дизайнерських рішень. Часто ілюмінацію будівель використовують в особливо урочистих випадках або на період свят, адже вона допомагає відобразити архітектурний стиль будівлі і навколишній ландшафт у всій пишноті і з додатковими спецефектами.

Проводячи ілюмінацію будь-якої будівлі, наші фахівці обов'язково будуть враховувати специфіку споруди (приватний будинок або громадська будівля), адже кожна споруда має свій підхід до висвітлення.

Наприклад, ілюмінація будівель, які знаходяться в приватних володіннях (заміські будинки і котеджі), виконується за допомогою різноманітної форми світильників і ліхтариків. Їх можна прикріпити як, безпосередньо, на фасаді будівлі, так і розташувати біля нього. Громадські споруди вимагають іншого підходу для виконання освітлення. Ілюмінація будівель цього типу передбачає виділення елементів архітектури та створення цілісної комплексної композиції і дизайну споруди. При цьому, в обов'язковому порядку необхідно враховувати ілюмінацію будівель, які розташовані поруч і існуюче освітлення вулиці.
Залиште свій номер телефону і ми з вами зв'яжемося!
або зателефонуйте
063 322 32 32