Монтаж теплих підлог

Всі ми хоч раз чули про систему теплих підлог, якщо ви ще не встановили будинку дану систему, то вже не раз замислювалися про доцільність такого рішення.

Одним з головних переваг теплої підлоги є рівномірна передача теплого повітря по всіх поверхні, і створення комфортних умов для проживання людини. Крім того, тепла підлога за рахунок великої площі, яка віддає своє тепло, на порядок швидше обігріє приміщення в порівнянні з радіаторами центральної системи опалення.

Монтаж теплих підлог відмінно підійде для людей, які страждають будь-якими алергічними захворюваннями, адже практично відсутня циркуляція пилу в приміщенні.

Найпопулярніший в наш час - це електричний тепла підлога, споживачі вибирають його за доступну ціну на комплектуючі і тривалий термін служби системи.

Довірте монтаж теплих підлог нашим фахівцям, і ви гарантовано отримаєте надійну і безпечну грамотно встановлену систему обігріву приміщення.

Команда компанії «Кармас» виконує монтажні роботи по установці теплої підлоги таких видів:

  • одножильні кабелі;
  • двожильні кабелі;
  • двожильні мати.
Фахівці нашої організації проконсультують вас з питань грамотного вибору типу статі і виробника. Ми готові провести монтаж теплих підлог як на поверхню вже готового статі (або старого статі) під час проведення ремонтних робіт, так і при установці і заливці нової підлоги. Крім того, якщо вам необхідно сервісне обслуговування теплої підлоги, або він відмовляється обігрівати приміщення, ми оперативно визначимо причину пошкодження і виконаємо ремонтні роботи.
Залиште свій номер телефону і ми з вами зв'яжемося!
або зателефонуйте
063 322 32 32