Заміна, установка електроосвітлювального обладнання

Висококваліфіковані фахівці нашої компанії готові запропонувати Вам комплекс послуг з монтажу, заміні та підключення електроосвітлювального обладнання - сюди входять люстри, бра, вбудовані, вуличні, настінні, стельові і точкові світильники.

Великий досвід електромонтажних робіт дозволяє швидко і якісно провести установку будь-якого освітлювального приладу в приміщенні. Установка світильників і будь-якого освітлювального обладнання.

Ось кілька практичних порад від компанії «Кармас» за вибором електроосвітлювальних приладів, і різних методах монтажу.

Сучасні тенденції на ринку освітлювальних приладів вражають своїм асортиментом від простого і недорогого виконання, до ексклюзивного дизайну, вартістю в кілька сотень, а іноді і тисяч доларів. Правда, варто відзначити, що варіантів монтажу та кріплення приладів не так вже й багато. Отже, всі прилади по способам кріплення поділяються на: підлогові, настільні, стельові, підвісні, настінні і вбудовані.

Найпопулярніший варіант виконання світильників це підвісного типу, вони монтуються за допомогою тросів, труб, підвісів. Установка світильників даного типу вимагає особливої майстерності.

При виконанні електромонтажних робіт фахівці нашої компанії застосовують стельові анкери, метелики, дюбеля, або ж спеціальні саморізи для дерев'яних покриттів. Для нас не складе труднощів вмонтувати освітлювальний прилад з будь-яким типом кріплення на будь-який рельєф.

Вбудовувані світильники найчастіше використовуються в адміністративних будівлях і торгових комплексах, офісах і інших громадських приміщеннях. Основною перевагою монтажу такого типу електроосвітлювальних приладів є легкість в обслуговуванні і швидкість монтажу.

До вбудовуваним світильників відносять також і дуже популярні останнім часом точкові освітлювальні прилади. Область їх використання просто безмежна: можливість монтажу в стелю, стіну або підлогу, виконати підсвічування виставкового стенду чи басейну.

Виконуючи роботи по електромонтажу світильників з галогенними лампочками поверхню, на яку вони будуть кріпитися, необхідно опустити всього близько 6 см, а це, в свою чергу, є плюсом для невеликого приміщення.

Також, Вам варто звернути увагу, що для підключення 12-ти вольтних світильників необхідно буде підключити трансформатор змінного струму. Бажано, щоб розмір трансформатора був не надто великим, адже він буде розташовуватися в одному отворі зі світильником.
Залиште свій номер телефону і ми з вами зв'яжемося!
або зателефонуйте
063 322 32 32