Електричні сітки

Монтаж електричних мереж, який проводить наша компанія, виконується висококваліфікованими фахівцями з великим досвідом роботи, адже ми зацікавлені в ефективній і тривалої експлуатації всіх інженерних систем. На переданій клієнту об'єкті все електричні системи працюють з максимальною віддачею і мінімальними показниками витрат. Кваліфікація персоналу та якість обладнання від відомих виробників, дозволяє якісно і в зазначений в контракті термін виконувати весь комплекс робіт.

Від професійного і якісного монтажу електричних мереж залежить надійність і тривалість роботи даних мереж. Наші бригади укомплектовані новітнім професійним інструментом, витратними та кріпильними матеріалами.

Комплекс робіт по установці електричних мереж включає кілька етапів:

  • Дослідження об'єкту і розробка ТЗ;
  • Етап проектування;
  • Проведення монтажних і пусконалагоджувальних робіт;
  • Підготовка повного комплекту необхідних нормативних документів;
  • Проведення гарантійного та післягарантійного обслуговування всіх елементів електричних систем.
На етапі розробки електротехнічної частини проекту визначається необхідна електрична потужність (іншими словами розрахункове навантаження), підбирається необхідне обладнання.

Схема внутрішньої електричної мережі споруди розробляється з урахуванням що надходять навантажень відповідно, до технічного завдання і забезпечує:

  • надійність електричної мережі від перевантажень і короткого замикання;
  • відповідно до вимог нормативної документації України;
  • безпечну роботу об'єкта.
Зверніть увагу, навантаження між різними фазами мережі повинна розподілятися рівномірно.

Відповідно, з вимогами ПУЕ лічильники розрахунку електричної енергії повинні вибиратися з урахуванням здібностей навантаження і встановлюватися в певних точках розмежування.

При роботах з кабелем необхідно наявність резервного кабелю, який використовується під час включення аварійного режиму. Спосіб укладання кабелю внутрішньої електричної мережі споруди визначається виходячи з типів приймача електроенергії і архітектурою будівлі, де виконуються роботи.

Персонал «Кармас» готовий запропонувати клієнтам технічні консультації з питань функціонування, допоможуть підібрати найбільш відповідне обладнання для ефективної роботи електричної системи відповідно до побажань і вимог замовника.
Залиште свій номер телефону і ми з вами зв'яжемося!
або зателефонуйте
063 322 32 32