Заміна магістральних ліній і пристрій освітлення підвалів

«Кармас» - це підприємство повного циклу електромонтажних робіт - від розробки технічного завдання до проведення пуско-налагоджувальних робіт. Головна мета нашої організації - якість і дотримання термінів виконання робіт по електромонтажу.

Виконуючи роботи по монтажу електричного обладнання «Кармас» застосовує тільки сучасні матеріали та обладнання (автомати, щити).

У наш час підвал в будинку це не просто поглиблений фундамент, це - цілий поверх будівлі, де можна розташувати безліч необхідних приміщень таких як: майстерня і гараж, комори і складські кімнати, лазня або сауна, тренажерний зал і кімнату відпочинку, котельню та необхідні інженерні системи. Якщо дозволяє площа підвального приміщення можна швидко і легко встановити там електрообладнання, наприклад, систему резервного живлення, або вступний електричний щит, або контрольну панель системи охорони. Не варто забувати і про постачання підвального приміщення необхідними датчиками пожежі.

Якщо в підвальному приміщенні є вікна, його з легкістю можна перетворити на повноцінну, зручну кімнату.

Тому, все актуальнішою стає питання, яке задають наші клієнти з монтажу пристроїв освітлення підвальних приміщень.

Персонал нашої організації готовий розробити проект освітлення підвального приміщення і провести всі необхідні роботи.

Якщо виникає необхідність заміни або ремонту мережі магістральних електропроводів звертайтеся до нас.

Комплекс робіт буде полягати в проведенні ремонту або заміни магістралей проводів, які йдуть від ввідно-розподільних пристроїв до кожного стояка, в цей же час можна провести прокладку (штроблення) електропроводки та встановлення освітлювального обладнання в підвалі.

Варто відзначити, що підвали відносяться до особливо небезпечних приміщень за ступенем ураження людини електричним струмом. Виходячи з цього, до електромонтажних робіт в підвальних приміщеннях завжди висувають найвищі вимоги, як за якістю, так і з безпеки робіт.

Наприклад, слід пам'ятати, при відкритому типі кріплення електричних кабелів, які не захищаються проводами ізоляції в підвальному приміщенні, висота прокладки кабелю повинна становити не менше 2 метрів від рівня підлоги, якщо напруга не перевищує 42 В., і відповідно, 2,5 метра - якщо напруга більше 42 В.

При виконанні прокладки ізольованою (в трубах) проводки висота не регулюється. При прихованому типі кріплення електропроводки заборонено застосування труби, товщина стінок яких менше 2 мм.

Звертайтеся до менеджерів «Кармас» і ви гарантовано будете впевнені, що виконані заходи з електромонтажу будуть повністю задовольняти і відображати ваші побажання.
Залиште свій номер телефону і ми з вами зв'яжемося!
або зателефонуйте
063 322 32 32