Ремонт електрощитового обладнання

Персонал компанії «Кармас» готовий запропонувати Вам комплекс рішень, які орієнтовані на проектування, установку і ремонт електрощитового обладнання з використанням сучасного обладнання від всесвітньо відомих виробників і останніх технологій в області будівництва. Звертайтеся до нас, і ви швидко отримаєте цікаву для Вас інформацію про послуги і нюансах роботи обладнання, зможете замовити комплекс електромонтажних заходів і укласти договір на виконання робіт.

Довіртеся досвіду нашого персоналу і доброї репутації на будівельному ринку, і будете впевнені - всі Ваші побажання обов'язково втіляться в життя швидко і з мінімальними фінансовими витратами, адже цінова політика від «Кармас» найлояльніша на ринку електромонтажних робіт України.

Фахівці компанії здійснюють різноманітні електромонтажні та ремонтні робіт в електричних щитах будь-якого виду та складності:

  • роботи виконуються в головних розподільних щитах;
  • силових і поверхових щитах;
  • в гаражних щитах;
  • щитах освітлення і елеткрощітових панелях;
  • водно-розподільних пристроях.
Ремонт електрощитового обладнання, є одним з напрямків в діяльності компанії «Кармас», і передбачає повний комплекс заходів від перепланування об'єкта і монтажу електричного устаткування, до пуско-налагоджувальних робіт для введення обладнання в експлуатацію. В першу чергу, перед монтажем фахівці вибирають зручне місце для розміщення електрощитового обладнання на об'єкті, проводиться вибір захисту для електромережі.

Етап складання електрощитового обладнання вважається самостійним напрямком у виконанні монтажних робіт, напрямком яке вимагає пильної уваги і професійних навичок робітників.

Монтаж щитів, ремонт і гарантійне обслуговування електрощитів проводиться тільки з використанням матеріалів, що відповідають державним стандартам ПУЕ, ГОСТам та СНиП.

Після завершення етапу складання електрощитового обладнання проводяться випробування по перевірці роботи щитка, маркування та обов'язкове виконання заземлення. Перевіряється, як проведений монтаж щитів і чи дотримані правила електромонтажу.

По закінченню виконання всіх ремонтних і монтажних робіт наші фахівці нададуть вам пакет документів: паспорт на обладнання, керівництво для користувачів, технічну документацію та сертифікат якості Держстандарту.

Якщо ви потребуєте в ремонті, монтажі або модернізації електрощитового обладнання звертайтеся до нас, ми завжди будемо раді прийти на допомогу.
Залиште свій номер телефону і ми з вами зв'яжемося!
або зателефонуйте
063 322 32 32