ЕЛЕКТРОМОНТАЖНІ РОБОТИ

Колектив нашої компанії оперативно і якісно проведе електромонтаж на будь-якому об'єкті не залежно від складності робіт. Для виконання електромонтажних робіт використовується тільки сучасне обладнання і професійний інструмент від провідних компаній-виробників. Наша дружна команда готова застосувати весь накопичений досвід і знання, тому про кінцевий якості роботи, можна не турбуватися. Ми працюємо як з приватними особами, так і з промисловими підприємствами.

Компанія «Кармас» надасть вам гарантію на вироблений електромонтаж і роботи по пуско-налагодження обладнання.

Наші фахівці готові виконати електромонтаж об'єкта, як в Києві, так і за містом або в Київській області.

Колектив компанії «Кармас» це справжні професіонали своєї галузі, і вони готові запропонувати вам виконання повного комплексу робіт по електромонтажу, зокрема:
 • розробку проекту і технічних умов для подальшого електромонтажу об'єкта;
 • електромонтаж трансформаторів і підстанцій;
 • електромонтаж кабельної проводки;
 • комплекс електромонтажних робіт з електрозабезпечення енергозберігаючими технологіями (сонячна енергетика) як міських багатоповерхових будівель, офісів, підприемств, виробництв, так і заміських будинків, дач, складів і т.п. Провести модернізацію або заміну систем енергопостачання.
 • електромонтаж систем блискавкозахисту та заземлення об'єкта;
 • електромонтаж систем освітлення і силових мереж будівлі;
 • проведення пусконалагоджувальних робіт і необхідних вимірів, оформлення протоколів.
Ми пропонуємо тільки індивідуальну роботу з клієнтом, а наші менеджери чітко розрахують вартість робіт по електромонтажу в залежності від ваших вимог і побажань.

Крім того фахівці нашої компанії надають послуги впровадження й електромонтажу автоматизованої вимірювальної системи комерційного обліку електроенергії (АСКОЕ), яка спеціально розроблена для оперативного збору, аналізу та зберігання даних по використанню електроенергії. Накопичений досвід команди «Кармас» дозволяє якісно і в обумовлені терміни виконати електромонтаж об'єкта будь-якої складності «під ключ» з наданням подальшого сервісного обслуговування об'єкта.

Якщо вам необхідно виконати терміновий електромонтаж або на об'єкті трапилася аварія - звертайтеся до нас і більше ця проблема вас не буде турбувати.

Висока якість, доступна і гнучка цінова політика, тривалий досвід робіт на ринку електромонтажних робіт - це тільки невелика частина переваг, які отримує клієнт, звертаючись в нашу компанію.
  Залиште свій номер телефону і ми з вами зв'яжемося!
  або зателефонуйте
  +38 063 322 32 32