Проектування внутрішніх і зовнішніх інженерних мереж, систем і споруд

Наша організація «Кармас» пропонує клієнтам повний комплекс заходів з проектування і готова розробити проект як внутрішніх, так і зовнішніх інженерних мереж і систем, включаючи все необхідне технологічне обладнання. Проектування мереж здійснюється як для промислових і громадських будівель і споруд, так і для житлових будинків і об'єктів спеціального призначення. В процесі роботи наші фахівці обов'язково візьмуть до уваги специфіку об'єкта, необхідні вимога зазначені в нормативних документах, а при виконанні робіт використовують найсучасніші технологічні методи і рішення. У вас є можливість замовити проектування окремих інженерних комунікацій або повного комплексу всіх інженерних мереж.

У наш час проектування є найважливішим і відповідальним завданням, яке належить здійснити перед початком будівництва будь-якого об'єкта. Від рівня якісного виконання проектних робіт буде залежати успішна експлуатація всієї споруди.

Фахівці проектного відділу нашої компанії виконують такі роботи по проектуванню:

 • Проектування внутрішніх інженерних мереж, систем і споруд, куди входить:
  • проектування мережі електроживлення;
  • проектування мережі електроосвітлення;
  • проектування мережі кабельної системи;
  • проектування мережі для силового обладнання;
 • Проектування зовнішніх інженерних мереж, систем і споруд;
 • Проведення технологічного проектування для організацій.
Ми готові провести проектні роботи будь-якої складності, з урахуванням особливостей діяльності вашої компанії і особливих побажань, фінансових і виробничих ресурсів.

Вся виконана документація по проектних робіт обов'язково буде відповідати державним стандартам і вимогам. У пакет документів щодо здійснення проекту електромонтажних робіт включається: план (сюди входять схеми інженерних мереж, систем і вузлів), всі розрахунки з таблицями і коментарями, експлікації та вказівки специфікацій необхідного обладнання та матеріалів.

На будь-якій стадії виконання проектних робіт фахівці компанії «Кармас» обов'язково підтримують зв'язок з клієнтом, враховують його індивідуальні рішення і побажання.

Професіоналізм персоналу, стабільна робота нашого підприємства протягом декількох років і безліч задоволених клієнтів, які в більшості випадків стають постійними - є запорукою високої якості виконуваних робіт.
Залиште свій номер телефону і ми з вами зв'яжемося!
або зателефонуйте
063 322 32 32