ПЕЧІ НА ДРОВАХ

Печі на дровах – відмінне рішення для опалення дачі, приватного будинку та заміського котеджу. Відрізняються компактними розмірами та ефективною тепловіддачею. Також можуть поєднуватися з системами гарячого водопостачання.

Асортимент печей на дровах в «Кармас»

У нашій компанії ви можете купити піч на дровах на будь-який бюджет, адже ми пропонуємо моделі різних цінових категорій. Тому перед тим як вивчати асортименти, рекомендуємо визначитися з тим, яку суму готові виділити на придбання опалювального обладнання.

У бюджетній ціновій категорії пропонуються печі для опалення житлових та нежитлових приміщень площею до 60 м2. У тому числі для заміського будинку, гаража, складу, павільйону. Основні їх особливості:
 • комбінований корпус чавун-сталь;
 • колісники, фасад та верх печі – литий чавун;
 • топка викладена вогнетривкою цеглою;
 • дверцята з жароміцним склом (для більшого затишку).
Такі моделі працюють на дровах, брикетах, вугіллі. Під дрова передбачено окрему нішу. Достатньо швидко нагрівають приміщення та добре тримають тепло. ККД за максимальної потужності становить до 81%.

Категорією вище пропонуються печі із духовкою. Такі моделі підходять як для опалення, так і для приготування їжі. Вони мають велику потужність і підходять для встановлення у приміщеннях площею до 80 м2: заміському будинку, літній кухні, побутівці.

В іншому все аналогічно: комбінований корпус чавун-сталь, колісники, фасад і верх печі – з литого чавуну, дверцята з жароміцного скла. Працюють на дровах, вугіллі, брикетах. Від бюджетних моделей відрізняються більшою опалювальною площею та наявністю духовки.

Переваги купівлі печі на дровах

Дров'яні печі мають цілий ряд переваг:
 • не вимагають зовнішніх джерел енергії для обігріву приміщення;
 • працюють на відновлюваних видах палива (дрова, вугілля, брикети);
 • знижують витрати на опалення будинку (інколи рятують при різкому дефіциті або подорожчанні газу);
 • мають естетичну привабливість.
Також печі на дровах відрізняються високим ККД (до 82%), великим терміном служби та універсальністю (за наявності духовки підходять для опалення та приготування їжі). До інших переваг належить мінімальна кількість шкідливих викидів та створення комфортної температури в будинку (для цього достатньо підібрати оптимальну за потужністю модель).

При використанні печі на дровах важливо дотримуватись стандартних правил безпеки. За вогнем потрібно постійно стежити, також заборонено ставити біля опалювального обладнання легкозаймисті або вибухонебезпечні предмети. Закладати дрова слід також згідно з інструкцією.

Крім цього, враховуйте, що за дров'яною піччю потрібен постійний догляд. Її треба регулярно очищати, видаляючи золу та вугілля після остигання. Потребує прочищення і димова труба.

Замовляйте печі на дровах у компанії Karmas!

Якщо вам потрібна ефективна піч на дровах, ви можете придбати її у нашій компанії. У каталозі зібрані різні моделі, так що вивчайте їх особливості та вибирайте відповідне рішення. Всі характеристики та актуальна ціна печі на дровах вказані в описі.

Основні переваги покупки опалювального обладнання в «Кармас»:
 • продаж моделей різних цінових категорій;
 • доставка обраної моделі на об'єкт замовника;
 • професійний монтаж (робота виконується нашими майстрами);
 • безплатні консультації щодо вибору печі.
Якщо у вас залишилися питання – проконсультуйтеся з нашим менеджером у робочий час. Контакти для зв'язку з нами наведено на сайті.
Залиште свій номер телефону і ми з вами зв'яжемося!
або зателефонуйте
+38 063 322 32 32
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваші персональні дані не будуть передаватися третім особам.