РОЗДІЛ ПАРТНЕРСТВО

«Кармас» - організація, професійно надає послуги в галузі електромонтажних робіт. У нас великий досвід і бездоганна репутація. Наша компанія здійснює весь комплекс робіт пов'язаних з монтажем та ремонтом електрики в офісах, квартирах або виробничих спорудах. Наш персонал працює в Києві та Київській області, але при попередній домовленості можливий виїзд в інші області.

Наші розцінки, які розміщені в розділі прайс-лист, вас приємно здивують.

Компанія «Кармас» запрошує до взаємовигідного партнерства організації, будівельні підприємства та забудовників, які потребують надійного і чесного партнера, який буде якісно і в обумовлений термін виконувати проектні або електромонтажні роботи.

Ми завжди раді новому партнерству з колегами, які також працюють в галузі будівництва, електроенергетики і проектування. Наша компанія зацікавлена в створенні нових, тісних контактів, які будуть забезпечувати виконання різноманітних побажань і вимог Замовників в суміжних з нами сферах діяльності:

  • надання послуг населенню в області проектування (ті області, з якими ми не працюємо.);
  • послуги з розробки та виконання дизайну квартир, офісів та інших приміщень;
  • монтаж і постачання електрогенеруючих установок альтернативних видів енергії, наприклад, сонячні батареї або вітрові станції;
Персонал компанії «Кармас» готовий просувати при здійсненні наших проектів послуги і товари партнера, якщо вони дозволяють добиватися підвищення показників надійності, електроенергії, безперебійної роботи устаткування, безпеки та інших якісних показників для результатів нашої роботи.

Ми пропонуємо максимально взаємовигідні умови партнерства для підприємств, які дотримуються умов співпраці.

А також гарантуємо, нашим партнерам:

  • дотримуватися інтереси партнерів в роботі з будь-яким проектом;
  • надавати кваліфіковану технічну і інформаційну підтримку, якщо буде необхідно;
  • оперативне та якісне виконання взятих на себе зобов'язань;
  • надаємо гарантію на виконання всіх видів електромонтажних робіт;
  • всі послуги, які надає наша організація - ліцензовані.
Компанія «Кармас» зацікавлена в тривалому і взаємовигідному партнерстві. Працюйте з нами, і в нашій особі у вас з'явиться надійний помічник і друг.
Залиште свій номер телефону і ми з вами зв'яжемося!
або зателефонуйте
063 322 32 32