ПЕЛЕТНІ ПАЛЬНИКИ

Пелетні пальники призначені для спалювання гранульованого або іншого сипучого палива. Можуть використовуватись у твердопаливних котлах, також вбудовуються у печі різного призначення. Невибагливі до якості пелет, оснащені системою самоочищення.

Ключові особливості пелетних пальників

Пелети можна завантажувати в будь-який твердопаливний котел без пальника. Але зольність у такому разі становитиме від 20 до 60%. У пелетному пальнику використовується технологія попереднього піролізу паливної маси, що дозволяє скоротити показник зольності в 10 разів – до 2-5%. Крім того, у пелетних пальниках зони піролізу та допалювання частково перекриваються, що допомагає розв'язати проблему спікання та коксування палива.

Виготовляють їх із жароміцної сталі або чавуну. Для максимально повного згоряння сировини в конструкції передбачені спеціальні отвори та повітропроводи. А для примусової подачі повітря в зону горіння пелетні пальники оснащені вентиляторами, що регулюються.

Для зберігання палива призначений спеціальний бункер, який розміщується зверху або збоку котла. Транспортування сировини здійснюється автоматично. Кількість та швидкість подачі гранул можна регулювати автоматикою. Для комфортної експлуатації пелетні пальники комплектуються певним набором додаткових елементів: датчиком тяги, термостатом, автоматичним розпалюванням та ін.

Плюси та мінуси пелетних пальників

Серед основних переваг пелетного пальника можна відзначити наступні:
  • автоматизований процес горіння (не потрібно постійно бігати до котла для засипання палива);
  • підвищений ККД (до 95% – залежно від якості пелет);
  • плавне регулювання потужності котла;
  • економна та раціональна витрата палива;
  • можливість миттєвої зупинки подачі пелет;
  • універсальність (підходить для твердопаливних котлів будь-якої моделі).
З недоліків – лише залежність від електрики. Якщо в будинку відключать світло, контролер, механізм подачі палива та вентилятор не працюватимуть. Для безпеки можна придбати джерело безперебійного живлення.

Замовляйте пелетні пальники Karmas!

Придбати пелетні пальники для твердопаливних котлів ви можете у нашій компанії «Кармас». Для оформлення замовлення зв'яжіться з нами за вказаним на сайті телефоном у робочий час. Дізнатися ціну і поставити будь-які питання, що цікавлять, теж можна в телефонному режимі.
Залиште свій номер телефону і ми з вами зв'яжемося!
або зателефонуйте
+38 063 322 32 32