Поставка електротехнічного обладнання і матеріалів

В першу чергу, хочемо звернути увагу наших партнерів і майбутніх клієнтів, що профілем компанії «Кармас» не є продаж електричного устаткування та матеріалів. Ми пропонуємо поставки матеріалів і устаткування виключно для клієнтів, яким ми надаємо комплекс електромонтажних послуг і працюємо над спільним об'єктом.

Серед величезного списку переваг, якими володіє наше підприємство ТОВ НВП «Кармас» необхідно виділити:

  • надання послуг лише за ліцензією;
  • є можливість укласти договір на виконання комплексу робіт;
  • ми надамо гарантію на готові роботи і привезене устаткування.
  • наявність гарантійного, післягарантійного та сервісного обслуговування;
  • узгодження зручною для вас форми оплати.
Поставка обладнання та необхідних матеріалів проводиться в найкоротші терміни, з урахуванням максимального задоволення побажань клієнта. Ми працює з замовниками будь-якої форми власності, незалежно це велике міжнародне підприємство або приватна особа.

Наше підприємство пропонує клієнтам і зацікавленим особам комплексні поставки електричного обладнання, які дозволять Вам зробити необхідну закупівлю в одному місці, скоротивши при цьому величезна кількість сил і часу при пересуванні по місту.

ТОВ НВП «Кармас» пропонує своїм клієнтам найновіші технологічні рішення в області електроенергетичного обладнання від всесвітньо відомих виробників з найкращим співвідношенням ціна-якість продукту. Наша організація завжди орієнтована на довгострокову співпрацю і налагодження нових ділових контактів, тому завжди готові обговорити Ваші ділові пропозиції.

Ось ряд переваг, які отримує ваша організація, співпрацюючи з «Кармас»:

  • ви отримуєте надійне і якісне обладнання та матеріали, належний рівень сервісу;
  • наші клієнти отримують індивідуальний підхід кожного фахівця, враховуються всі ваші побажання і вимоги, а гнучка та лояльна цінова політика тільки підсилює задоволення, яке отримує клієнт в процесі співпраці;
  • наш персонал це кваліфіковані фахівці, які мають великий досвід роботи, які обов'язково допоможуть вам при виборі того чи іншого обладнання, швидко виконають розрахунок необхідної оптимальної комплектації техніки.
Фахівці «Кармас» завжди готові провести консультацію по асортименту комплектуючих, і необхідного списку електромонтажних робіт.
Залиште свій номер телефону і ми з вами зв'яжемося!
або зателефонуйте
063 322 32 32