ТВЕРДОПАЛИВНІ КОТЛИ

Твердопаливні котли – ефективне та екологічне рішення для опалення приміщень. Підходять для будинків, де немає можливості провести газ, а також для об'єктів зі слабкою електропроводкою. Працюють практично на будь-якому виді палива, що робить їх особливо популярними з урахуванням постійного зростання цін на електрику та газ.

Ключові переваги твердопаливних котлів

Широке поширення твердопаливних котлів на українському ринку пояснюється тим, що вони мають низку переваг:
  1. Економічність. При використанні твердопаливного котла потужністю 25 кВт експлуатаційні витрати становитимуть близько 100 грн. Для порівняння: при експлуатації газового котла добові витрати будуть у районі 150-200 грн, електрокотла – 250-300 грн. І навіть при зростанні цін на газ, електрику та різні види палива ця 2- або 3-кратна різниця все одно збережеться.
  2. «Всеїдність». Працюють на будь-якому виді палива: вугіллі, дровах, торфі, брикетах, пелетах. Що використовувати – вирішуйте самі, виходячи з потреб та поточних цін.
  3. Екологічність. Дрова, деревні відходи, торф'яні брикети належать до екологічного палива. При їх використанні твердопаливний котел також можна вважати екологічним опалювальним обладнанням.
  4. Автономність. Забезпечують повну незалежність від централізованого опалення. Ви можете самостійно опалювати будинок у будь-який час, регулюючи ступінь нагріву приміщення.
  5. Прийнятна вартість. На вибір пропонуються моделі різних цінових категорій, що дозволяє підібрати оптимальне рішення на будь-який бюджет.
  6. Спрощені вимоги до котелень. Особливо складних вимог тут немає – а це допомагає уникнути зайвих витрат на перевлаштування котелень.
Встановлення твердопаливного котла теж коштує дешевше, ніж деяких видів опалювального обладнання. І це також можна віднести до переваг.

Що важливо враховувати перед покупкою твердопаливного котла?

Твердопаливні котли мають ряд нюансів, про які потрібно обов'язково знати:
  1. Обладнання вважається автономним, але вся система вимагає обов'язкової циркуляції в момент роботи котла – інакше можливий вихід із ладу або навіть вибух. Щоб уникнути цього, потрібно використовувати спеціальні системи безпеки.
  2. Найбільша ефективність досягається за максимальної температури. Спроба "розтягнути" процес горіння знижує ККД котла. Для розв'язання проблеми треба постійно підкидати дрова, також можна встановити зовнішній пелетний пальник.
  3. Для безпечної роботи необхідно встановити додаткове обладнання. Сюди належать розширювальний бак, тепловий акумулятор, система резервного охолодження холодною водою, система резервного електроживлення.
  4. У твердопаливному котлі можна спалювати майже все, що горить. Але ефективна робота забезпечується лише за використання якісного палива: вугілля, дров, пелетів, паливних брикетів. Враховуйте, що для висихання деревини потрібно щонайменше 12-18 місяців, тому використовувати зимою дрова, які були заготовлені влітку, небажано.
Таким чином, крім витрат на покупку твердопаливного котла, потрібно також виділити кошти на додаткове обладнання. Що стосується палива, то сума коштів на його придбання залежить від того, який вид сировини ви виберете.

Продаж твердопаливних котлів з Karmas

У нашій компанії ви можете купити твердопаливний котел "під ключ". У цю послугу входить допомога у підборі моделі, доставка та професійний монтаж на об'єкті. Асортимент та ціни вивчайте в каталозі. За потреби можете проконсультуватися з будь-яких питань з нашими менеджерами, зв'язавшись із вказаними на сайті телефонами.
Залиште свій номер телефону і ми з вами зв'яжемося!
або зателефонуйте
+38 063 322 32 32