ІНВЕРТОРИ ДЛЯ СОНЯЧНИХ ПАНЕЛЕЙ

Інвертор – генератор періодичної напруги, який перетворює низьковольтний постійний струм, отриманий від АКБ та сонячних панелей, на побутовий стандарт 220 В. Також нівелює перепади напруги в мережі.
Інвертор – генератор періодичної напруги, який перетворює низьковольтний постійний струм, отриманий від АКБ та сонячних панелей, на побутовий стандарт 220 В. Також нівелює перепади напруги в мережі.

  Основні види сонячних інверторів

  Розрізняють такі різновиди інверторів для сонячних батарей:
  1. Автономний. Працює із домашніми сонячними електростанціями, які не підключені до централізованого енергопостачання. Відзначається маркуванням off-grid.
  2. Мережевий (синхронний). Підходить для сонячних панелей, які працюють за зеленим тарифом паралельно із централізованими електромережами. Крім перетворення постійного струму на змінний також регулює частоту напруги в загальній мережі.
  3. Акумуляторно-мережевий (гібридний). Поєднує плюси попередніх двох рішень, але має найвищу вартість. Підтримує настройки, які підходять для використання в автономних та мережевих сонячних станціях.

  Як правильно вибрати інвертор для сонячних панелей: основні критерії

  При покупці сонячного інвертора важливо враховувати такі параметри:
  1. ККД. Оптимальне значення – 90-95%. Інвертор з ККД нижче 90% даремно витрачає більш як 10% енергії, що нівелює саму користь від сонячної панелі.
  2. Вхідна напруга. Якщо потужність перетворювача понад 1500 Вт – напруга має бути 48 В, понад 600 Вт – 24 В, менш ніж 600 Вт – 12 В.
  3. Номінальна потужність. Вона повинна дорівнювати сумі потужностей всіх навантажень, а в ідеалі – ще вище за неї.
  4. Форма вихідної напруги. Інвертор з квазісинусоїдальним вихідним сигналом коштує дешевше, але втрати у нього вищі, а якість електроенергії трохи нижча. Синусоїдальний інвертор коштує дорожче, проте забезпечує живлення для обладнання з будь-яким навантаженням струму – асинхронних двигунів, помпового обладнання, холодильних установок.
  5. Діапазон робочих температур. Якщо інвертор витримує сильний холод чи спеку, його можна встановлювати на вулиці.
  6. Захист. Надійний інвертор має захист від перегріву, перевантаження, короткого замикання, низької/високої напруги АКБ.
  7. Вентилятор охолодження. Для безшумної роботи важливо, щоб він включався лише при перевантаженні, а потім вимикався.
  Купити інвертор для сонячних панелей ви можете у нашій компанії Karmas. Ціни на представлені в асортименті пристрої можете подивитися в каталозі або дізнатися у менеджера телефоном.
  Залиште свій номер телефону і ми з вами зв'яжемося!
  або зателефонуйте
  +38 063 322 32 32