Установка ВРУ (водно-розподільних пристроїв)

Щити розподільні пристрої (ВРП) - це обладнання, яке служить для прийому, обліку та правильного розподілу електричної енергії (380 / 220В). ВРУ, встановлюється, щоб захистити від перевантаження і короткого замикання електричні ліні.

Фахівці нашої компанії мають великий досвід виконання різноманітних електромонтажних робіт (сюди також входить монтаж ВРУ), тому вся необхідна робота буде виконана протягом одного дня. Установка ВРУ, здійснюється відповідно до визначеної послідовності робіт по електромонтажу.

Електромонтажні роботи, виконані приватними особами, гастарбайтерами або неспеціалізованими компаніями призводять до аварій, небажаних наслідків і навіть до нещасних випадків. Основні порушення, які допускаються такими фахівцями, при установці ВРУ - обрив ланцюга заземлення, недостатня ізоляція проводів, порушення в параметрах ланцюга «фаза-нуль».

Ось кілька причин, чому краще довірити електромонтажні роботи по установці ВРУ нашої компанії «Кармас»:

  • Всі наші фахівці мають професійну підготовку дозволяє, здійснити монтаж ВРУ в нестандартної комплектації і конструкції;
  • При установці ВРУ використовуються комплектуючі всесвітньо відомих виробників;
  • Наша компанія гарантує, що ВРУ буде встановлено і спроектовано відповідно до проектним завданням клієнта, виходячи з ваших побажань і необхідної потужності;
  • За бажанням клієнта, ВРУ комплектується автоматичними лічильниками і вимикачами та іншими контрольними приладами;
  • І нарешті, ми готові запропонувати Вам найбільш вигідну ціну і відмінну якість електромонтажних робіт.
Залиште свій номер телефону і ми з вами зв'яжемося!
або зателефонуйте
063 322 32 32