Корисні поради або коротко про основи електротехніки, які ви повинні знати

 1. Електричні розетки, якщо в них підключено обладнання мають тенденцію до нагрівання (відбувається це, не просто коли вилка вставлена в розетку, а коли обладнання приведено в дію певної кнопкою);
 2. Також мають тенденцію до нагрівання (правда зовсім незначну) і вимикачі і лампи денного світла;
 3. Електричні лампочки, які мають нитка розжарення, можуть перегоріти швидко і безшумно, а можуть з руйнуванням поверхневого кулі (колби), що в свою чергу може призвести до пожежі (нитка накалівая дуже гаряча);
 4. Електрощиток, де знаходиться лічильник для обліку споживаної енергії і запобіжники - це ваша особиста пристрій з розподілу електроенергії від магістральних ліній. Тут у вас є можливість не тільки здійснювати контроль над споживанням кількості енергії, але і проводити зміни в стані електропроводки приміщення.
 5. Якщо у вас часто перегорають захисні пробки або спрацьовує автоматичне відключення автоматів, це є свідченням занадто великого навантаження на електропроводку, яка виникає в приміщенні (одночасно працює багато електроприладів). Зверніть увагу, що при кожному випадку, коли відключаються автомати захисту, відбувається сильне нагрівання провідників, а значить, ізоляція швидше тріскається і зношується.
 6. Пам'ятайте, будь-які ремонтні або перевірочні роботи всередині щитка повинні проводитися тільки спеціалізованими майстрами.
 7. А тепер про електричні системах будинків. Сюди входять: магістральні лінії електромережі (під'їзні або межподьездние), електрична мережа для обслуговування безперебійної роботи місць загального користування (під'їзди, освітлення вулиці, підвалів, ліфтів), головний розподільний шафа.
 8. Лінії магістралі мають високий лінійною напругою, тому зашкодити ці провідники дуже небезпечно.
 9. До головного розподільного шафі йде подача електроенергії з найближчої трансформаторної підстанції. У головному розподільнику є шини розподілу по фазі, кожна з яких захищена запобіжником.
 10. На випадок несподіваних поломок або ситуацій є резервне живлення, перехід на яке проводиться тільки вручну.
 11. Для освітлення підвальних або горищних приміщень використовують знижена напруга (36 або 42В), адже воно не несе небезпеки для людини. Таке зниження проводиться шляхом установки трансформатора зниження, який розташовується, в основному, в головному розподільчому шафі Ось, в декількох словах, ми і розглянули складові системи електропостачання житлового будинку і основні небезпеки, які виникають при її роботі, адже це необхідно знати кожному власникові квартири.
Залиште свій номер телефону і ми з вами зв'яжемося!
або зателефонуйте
063 322 32 32