Оформлення документів

Компанія «Кармас» надає якісне виконання послуг з електромонтажу. Великий досвід роботи, сформована професійна команда, застосування інноваційних рішень і методів, а також використання новинок на сучасному ринку обладнання - це складові нашого успіху.

Звичайно, роботи з електромонтажу об'єкта займають важливе місце, але все ж, ключовою позицією для будь-якого будівельного підприємства є введення об'єктів в експлуатацію і успішна процедура оформлення всіх необхідних нормативних документів. Будь-яка модернізована, відремонтована або змонтована електрична установка в обов'язковому порядку повинна проходити процедуру перевірки, і тільки після отримання актів допуску можна офіційно підключатися до електромережі, і укладати договори з енергетичною компанією.

Правда, проходження всіх цих процедур і оформлення документації вимагає від компаній-власників великих витрат за часом, необхідних знань про тонкощі і нормативної специфіки, фінансових коштів, а що найголовніше, наявності сталевих нервів.

Наша організація рада буде допомогти Вам у вирішенні цієї нелегкої проблеми. «Кармас» надає весь спектр послуг з підготовки, супроводу і погодженням у всіх державних інстанціях повного пакета нормативної документації для отримання дозволу на допуск установки в експлуатацію Ми працює за чітко відпрацьованим регламенту, тому весь процес отримання даного акта допуску в експлуатацію забере у вас мінімум вашого часу і фінансових витрат.

Для наших клієнтів пропонуються нижченаведені види послуг:

  • Пропонуємо допомогу в отриманні компанією технічної документації на підключення до електричних мереж міста;
  • В процесі роботи над об'єктом контактуємо з державними органами нагляду: узгодження проведених робіт, узгодження документації по проекту;
  • Допомога в оформленні необхідних виконавчих документів;
  • Допоможемо отримати акт розмежування відповідальності при експлуатації обладнання і для балансової належності;
  • Допоможемо отримати акт допуску електричних установок в експлуатацію, укладання договорів на постачання електрикою;
  • Проведення робіт «під ключ».
Ми пропонуємо індивідуальну роботу з кожним клієнтом, незалежно від обсягу і вартості замовлення. Звертайтеся до нас, і ваша компанія швидко і якісно отримає послуги, які повністю відповідатимуть вашим вимогам.
Залиште свій номер телефону і ми з вами зв'яжемося!
або зателефонуйте
063 322 32 32