АКУМУЛЯТОРИ ДЛЯ СОНЯЧНИХ ПАНЕЛЕЙ

Акумулятор для сонячних панелей – спеціальний пристрій, що накопичує отриману вдень енергію від сонця. Забезпечує безперебійну роботу батареї, за винятком залежності від погодних умов та часу доби. Також робить споживання енергії більш вигідним.
Акумулятор для сонячних панелей – спеціальний пристрій, що накопичує отриману вдень енергію від сонця. Забезпечує безперебійну роботу батареї, за винятком залежності від погодних умов та часу доби. Також робить споживання енергії більш вигідним.

  Основні види акумуляторів для сонячних батарей

  Акумулятори для сонячних панелей відрізняються за ємністю, максимальною напругою та іншими параметрами. Але найчастіше їх класифікують по типу:
  1. AGM. Кислота, що утворює електроліт, знаходиться всередині у вигляді просоченої розчином скловати, що зменшує ймовірність витоку речовини. Завдяки цьому такі акумулятори вважаються безпечними в експлуатації. Також вони не потребують обслуговування (доливу води, вимірювання рівня та температури електроліту). Ще один їхній плюс – стійкість до вібрацій.
  2. Гелеві (GEL). Характеризуються широким температурним діапазоном і можуть використовуватися при температурі -50°C (ємність зберігається незмінною). Витримують велику кількість циклів перезаряджання і вважаються оптимальним варіантом для сонячних панелей. Електроліт міститься у гелеподібному вигляді.
  3. Заливні. Отримали таку назву через необхідність заливання електродів у корпус. Вважаються найбезпечнішими, оскільки тут повністю виключена можливість вибуху при перезарядженні. Ефективні при регулярному застосуванні, оскільки витримують багато циклів роботи.
  Який акумулятор для сонячних панелей краще купити? Гелеві моделі мають більший циклічний ресурс і меншу чутливість до глибоких розрядів. А в AGM акумуляторів – краще струмовіддача та менша чутливість до точності заряду. Тому остаточний вибір лише за вами. Але важливо враховувати марку акумулятора, тому що кожен виробник використовує різні технології, а від цього залежить показники пристрою.

  Ключові критерії вибору акумулятора для сонячних панелей

  При покупці акумуляторів для сонячних батарей важливо враховувати такі параметри:
  1. Напруга. Найкращий варіант – 12 В. При необхідності з цих АКБ можна зібрати блок потрібної напруги – 24, 48, 96 В.
  2. Ємність. Від неї залежить, скільки днів без заряджання може використовуватися акумулятор. Чим вона більша – тим довше пропрацює АКБ, але й тим вища його ціна.
  3. Струм заряду. Від нього залежить термін служби акумулятора та безпека використання.

  Замовляйте акумулятори для сонячних панелей у Karmas!

  Купити акумулятори для сонячних батарей ви можете у нашій компанії. На вибір пропонуються різні типи АКБ, тому вивчайте каталог і підбирайте оптимальне для себе рішення. Якщо з вибором виникнуть труднощі, можете проконсультуватися з нашими менеджерами телефоном.
  Залиште свій номер телефону і ми з вами зв'яжемося!
  або зателефонуйте
  +38 063 322 32 32