АСКОЕ

(Автоматизована система комерційного обліку електроенергії) під ключ

Проведення повного комплексу електромонтажних робіт є спеціалізацією нашої компанії. Кваліфікація персоналу «Кармас» це гарантія якісного виконання проекту незалежно від масштабності.

Ми не тільки виконуємо будь-які роботи по електромонтажу в Києві під ключ, а й надаємо гарантію. Гнучка цінова політика компанії є одним з переваг роботи з «Кармас».

Також, наша компанія виконує повний комплекс робіт по установці АСКОЕ (автоматизованої системи комерційного обліку електроенергії), які призначаються для збору і подальшої обробки і зберігання облікових даних, отриманих з лічильників і подальшої їх передачі в центр по збору інформації, формування інформації в зручний формат для аналізу. Дана система допомагає знижувати витрати по збору та аналізу інформації.

Нижче наводиться ряд переваг, які отримує підприємство після установки системи комерційного обліку:

  • можливість проводити управління енергоспоживанням підприємства і поступово знижувати розміри електроенергії, які закладені в собівартість товару. Правда, для цього необхідно чітко налагодити комерційний і технічний облік електроенергії;
  • використовуючи АСКОЕ на підприємстві, з'являється можливість отримання точних даних з обліку електроенергії, що дозволяє в майбутньому використовувати диференційовані тарифи по оплаті електроенергії. Таким чином, організація планово переводить виконання найбільш енергоємних робіт на період дії пільгових тарифів з оплати електроенергії;
  • експлуатація підприємством автоматизованої системи комерційного обліку електроенергії це можливість перевести компанію на ОРЕ, в якому тарифи з оплати електроенергії набагато нижче встановленої оплати, яка діє в регіональних енергосистемах.
Всі рішення щодо виконання електромонтажних робіт ми поєднуємо з власними розробками нашої компанії, які засновані на індивідуальній роботі з кожним підприємством. Все обладнання та електричні системи розробляються і адаптуються під кожну окрему компанію - від величезної організації до невеликого промислового підприємства.

Терміни виконання заходів по встановленню та підготовці до експлуатації автоматизованої системи комерційного обліку залежать від складності робіт і масштабів проекту. Обов'язковою частиною процесу установки автоматизованої системи є проведення тестових робіт з діагностики обладнання.
Залиште свій номер телефону і ми з вами зв'яжемося!
або зателефонуйте
063 322 32 32